..::[Pistol`s] Clan Forum::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::[Pistol`s] Clan Forum::..

Forumul Oficial Al Clanului [Pistol`s] !
 
AcasaEnter/IntraUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Additional AMXX Commands (AAC)

In jos 
AutorMesaj
Mircea
Administrator
Administrator
Mircea


Mesaje : 648
Data de înscriere : 20/11/2008

Additional AMXX Commands (AAC) Empty
MesajSubiect: Additional AMXX Commands (AAC)   Additional AMXX Commands (AAC) Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 3:20 pm

Additional AMXX Commands (AAC) v0.1


° Version : 0.1 .


° Descriere : Acest Plugin va adauga inca niste comenzi pentru adminii Server-ului . Comenzile sunt :

Cod:
amx_quit <player> => Ii iese din CS Player-ului specificat ;
amx_ss <player> => Ii face un snapshot Player-ului specificat

° Nota : Snapshot-ul este facut in fisier-ul "cstrike" al player-ului specificat cu numelehartii+numarul snapshotului.bmp . Exemple : de_dust20000.bmp ; de_dust20001.bmp ; de_dust20002.bmp ; de_cbble0001 , etc. .

° Plugin-ul este testat si merge , deci sper sa nu fie prea multe mesaje cu "Nu imi merge ! Plugin-ul nu este bun !" . Desigur , nu o sa ma supar daca o sa-mi dati niste sugestii pentru o versiune viitoare , sau daca imi spuneti anumite bug-uri , chiar o sa va multumesc .

° Astept Bug Reporturi si sugestii pentru o versiune viitoare . Este primul meu Plugin pentru AmxMoDX , asa ca erorile nu sunt excluse . Pe parcurs ce o sa-mi vina idei o sa upgradez Plugin-uri adaugand comenzi noi si imbunatatindu-le pe cele existente .

Additional AMXX Commands
Sus In jos
https://pistols-clan.forumgratuit.ro
 
Additional AMXX Commands (AAC)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bind Commands 1.0
» Ultimate Commands (Vs 1.1)
» New AMXX Who
» AMXX Super
» mavad.amxx

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::[Pistol`s] Clan Forum::.. :: Pluginuri :: Pluginuri :: AmxmodX-
Mergi direct la: